Oblastní soutěž Jihomoravského kraje a kraje Vysočina

Seznam přihlášených závodníků


Poř.Jméno a PříjmeníKategorieIndexČíslo čipu dopoledneodpolednePoznámka
54Johana KlecováD14FPA04522067235anoano
53Michal KlecM16FPA02025586anoano
52Ondřej ŠimáčekM20FPA94019659anoano
51Martin ŠimáčekM20FPA9701246869anoano
50Sebastián VojtekMDRFCL11012061798-anofáborky
49Jonáš VojtekMDRFCL09012061796-anofáborky
48Justýna BouchalováD19FCL99512061803anoano
47Jiří BouchalaM40FCL69012061859anoano
46Renata ČadováD50-FCL665153781anoanobudu muset nejdřív obejít fáborky
45Gabriel TomášekMD10půjčitano-
44Jáchym TomášekMD10GBM0606půjčitano-
43Vít HrubýM12GBM0709půjčitanoano
42Vilém HrubýM16GBM010653716anoano2. závod start co nejdřív.
41Jakub ŠromM20GBM95142042538-ano
40Barbora ŠimečkováD352092356anoano
39Katka Cuninková D12406933anoano
38Michal Nosáľ M14416902anoano
37Vratko Pravňan M14416904anoano
36Matej BudiskýM142092287anoano
35Tomáš JurčíkM14416585anoano
34Barbora Daniela FilováD192092390anoano
33Anna ŠimečkováD50-2092399anoano
32Jozef ŠimečekM50-2092377anoano
31Hana FucikovaD20GAP77551775519-ano
30Markéta StříteckáD16GBM0259247315anoano
29Adam LéharM20FPA91062088721anoano
28Šimon KneblM12půjčitanoano
27Jáchym HažmukM14GBM040153766anoanoco nejdřív, třeba pak stihne i 2. závod
26Jarmila HažmukováD12GBM065153765ano-co nejdřív, třeba pak stihne i 2. závod
25Ivo HažmukM40GBM70012060220anoano
24Pavla HažmukováD35GBM76562060221ano-co nejdřív, třeba pak stihnu i 2. závod
23Sandra LátalováD20GBM905?53760-ano
22Alexandra LátalováD50-GBM58514784ano-
21Kateřina Bžatková D20GBM9752247322anoano
20Jakub HroudaM16GBM0106247324anoano
19Šimon HroudaM12GBM050453796anoano
18Martin Kinc M19GBM99109101671anoano
17Petr MatulaM20GBM82022042531anoano
16Aleš HamákM20GBM85061001908-ano
15Martin OndrouchM12GBM0508247336anoano
14Ludmila OndrouchováD35GBM70572042549anoano
13Pavel MokrýM40GBM68017006801anoano
12Vojtech BžatekM19GBM99022042540anoano
11Vít UnčovskýM19GBM0004247329anoano
10Jakub UnčovskýM14GBM0418247337anoano
9Martina UnčovskáD35GBM7160247327anoano
8Pavel FráňaD50-GBM59052060222anoanov 15. min
7Marek UnčovskýM40GBM7109247323anoano
6Alena JankovskáD35GBM69542060228ano-
5Miroslav BžatekM40GBM70062032125anoano
4Steve ChalkM50-GBM65092060223anoano
3Michaela MarečkováD20GBM92518092anoano
2Jiří MarečekM50-GBM59012472120anoano
1Michal KlížM40ETE7501436977anoano